ARCHWIUM

Puchar Śląska 2017

30/05/2017

3 złote, 2 srebrne i 4 brązowe medale Pucharu Śląska zdobyli nasi karatecy w Rudzie Śląskiej. Świetnie spisała się Julita Marcisz, która potwierdziła swoją dominację w kategorii młodziczek zdobywając pierwsze miejsce. W drodze do finału Julita pokonała trzy zawodniczki wygrywając większość walk przed czasem. Warto przypomnieć, że wcześniej Julita zdobyła pierwsze miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Mistrzostwach Śląska w karate olimpijskim WKF. W turnieju wystartowało 350 zawodników i zawodniczek z 26 klubów. Nasz klub reprezentowała 13 osobowa ekipa, wyniki indywidualne: Julita Marcisz Im, Paulina Manowska Im, Zosia Derej Im, Marcin Jędrych IIm, Michał Hornik IIm, Ola Kaproń IIIm, Jakub Wójcik IIIm, Dawid Manowski IIIm, Klaudia Ulczok IIIm.