ARCHWIUM

Sukces karateków

17/05/2015

Na odbywającym sie w Rudzie Śląskiej Pucharze Śląska nasi zawodnicy wywalczyli sześć medali. W turnieju wzięło udział 220 zawodników i zawodniczek z 18 klubów. Wyniki indywidualne naszych zawodników:

Kasia Ryniewicz - I miejsce w kat. Kumite +55kg młodziczek oraz III miejsce w kat. Kata

Ola Kaproń - II miejsce w kat. Kumite Open juniorek młodszych oraz III miejsce w kat. Kata

Maciek Pajda - II miejcse w kat. Kumite - 65 juiorów młodszych oraz II miejsce w kat. Kata

W drodze do finału nasi reprezentanci musieli stoczyć minimum trzy walki a w przypadku Oli cztery. Kasia Ryniewicz nie dała szans rywalkom i w drodze do finału dwie walki wygrała przed czasem a w finale z dużą przewagą  wygrała z zawodniczką z Rudy Śląskiej. Dużą niespodziankę sprawiła nam Ola Kaproń, która w kat. Open przy swoich 53kg wagi w drodze do finału pokonała o wiele cięższe od siebie zawodniczki. Maciek Pajda bardzo dobrze poradził sobie w obu kategoriach zdobywając dwa srebrne medale.