ARCHWIUM

Treningi ONLINE

20/04/2020

Katowice, 20.04.2020 r.

 

LIST INTENCYJNY

Szanowni Państwo.

            W blisko 55 letniej historii naszego Klubu po raz pierwszy stajemy przed widmem bardzo poważnych problemów, które w najbliższej perspektywie czasu mogą doprowadzić do pozbawienia Klubu zaplecza treningowego w postaci głównej Sali treningowej w budynku przy ul. Radosnej 35c (Dojo) wraz z towarzyszącym zapleczem w budynku 35 b.

            Zawieszenie w połowie marca szkolenia dzieci i młodzieży spowodowane epidemią koronawirusa i brak perspektywy powrotu do zajęć w najbliższych miesiącach, powoduje, że Klub nie osiąga i nie będzie osiągał z tego tytułu wpływów finansowych, które stanowią jego główne źródło utrzymania.

            Miesięczny koszt utrzymania bazy sportowej klubu do okresu z przed epidemii wynosił średnio około 3 tyś. złotych. Koszty uwzględniały opłatę za najem pomieszczeń, energie elektryczną, centralne ogrzewanie, wodę, telefon, internet, biuro rachunkowe oraz wywóz odpadów komunalnych. Po wprowadzeniu przez Prezydenta miasta pakietu dla przedsiębiorców przez okres najbliższych trzech miesięcy Klub będzie zwolniony z opłaty za najem pomieszczeń i  podatku od nieruchomości. Niestety pozostałe koszty związane głównie z opłatą za media musimy opłacać gdyż jest to warunek konieczny przy najmie lokali użytkowych w KZGM.

            W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy skierować na Państwa ręce ofertę polegającą na odpłatnym prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży w formie online, przy wykorzystaniu bezpłatnego oprogramowania. Wstępnie w okresie od 27 kwietnia do 27 czerwca zajęcia odbywałyby się zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram:

Wtorek/Czwartek – godz. 17:00 do 18:00 – grupa (od lat 6 do 11), prowadzący sensei Mirosław Dobry,

Poniedziałek/Piątek – godz. 17:00 – 18:00 – grupa (od lat 12+), prowadzący sensei Dariusz Łyczko,     

Środa – godz. 18:00 – 19:00 – grupa (12+), prowadząca sensei Dorota Morawska – (przygotowanie fizyczne).             

Opłata miesięczna pozostaje bez zmian. Dla osób, które chcą skorzystać z zajęć jednorazowo opłata wynosi 20,00 zł za jedne zajęcia. Nadmieniamy, że instruktorzy będą prowadzić zajęcia jako Wolontariusze.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z sensei Dorotą Morawską w celu uzgodnienia udziału w zajęciach od strony technicznej.

Dane kontaktowe: biuro@czarni.com.pl lub +48 692430339                                                        

Życząc wielu sukcesów oraz zdrowia, łączymy wyrazy szacunku.               

 s. Dorota Morawska,   s. Mirosław Dobry,  s. Dariusz Łyczko,  s. Andrzej Pałka,   s. Katarzyna Ryniewicz

Partnerzy

  

Partnerzy klubu: