ARCHWIUM

Turniej Klubowy - Pierwszy Start

01/06/2014

Z okazji Dnia Dziecka, zorganizowaliśmy turniej dla dzieci i młodzieży, w którym wzięło udział prawie czterdziesytu poczatkujących karateka z naszego klubu. Ze względu na fakt, iż zdecydowana większość uczestników startowała  po raz pierwszy, walki odbyły się w formule lekkiego kontaktu. Dużym, pozytywnym zaskoczeniem była wygrana Ani Maryniok i Kamila Burego, którzy zajęli pierwsze miejsca walcząc w swoich grupach jako najmłodsi uczestnicy.. Również w bardzo efektowny sposób pierwsze miejsce wywalczyli: Michał Hornik, Kacper Siudy, Manowska Paulina, Zuzanna Księżopolska, Michał Mleczko, Grzegorz Podsiadło, Filip Kaczmarczyk, Piotr Bauerek. Turniej był również okazją do wręczenie wychowance naszego klubu, wiceprezes ds. Finansowych Dorocie Morawskiej, certyfikatu potwierdzającego zdobycie stopnia mistrzowskiego Sho - dan (czarny pas). Wszystkim gratulujemy. Osu !!!

Galeria: 

Partnerzy

  

Partnerzy klubu: