ARCHWIUM

Jeden punkt ze Spałą

09/03/2016

Dzisiejszy zaległy mecz z SMS PZPS Spała przegrywamy we własnej hali 2:3. Początek spotkania wyglądał obiecująco gdyż pierwszy set wygraliśmy 25:19. O końcowym wyniku spotkania zadecydował jednak drugi set, który na przewagi przegraliśmy 27:29 mimo, że mogliśmy rozstrzygnąć go na swoją korzyść. Za dużo własnych błędów. W trzecim secie nasi zawodnicy nie byli w stanie się pozbierać i przegraliśmy gładko 19:25. Na szczęście w czwartym secie znowu nastąpiło przebudzenie i wygrywamy 25:23 odzyskując wiarę w zwycięstwo. Niestety piąty set to pasmo własnych błędów, które zakończyło set wynikiem 10:15. Na szczęście jeden punkt został w Katowicach a to pozwala nam utrzymać pozycję lidera z dwupunktową przewagą nad wiceliderem Ślepskiem Suwałki.